Czasami w najmniej spodziewanym momencie przyjdzie ogarnie nas wielkie zdziwienie…


Sytuacja miała miejsce jednej z ostatniej nocy
Wieczorne godziny w centralnej …
Powolny zmrok…
I grupka zapalonych fanów motoryzacji..


Tak na wstępie można przedstawić niby niepozorną sytuację, która miała tam miejsce…
Swojego czasu działał STREET LEGAL – pod patronatem komendy i mediów, lecz pomysł ten nie przetrwał długo i underground wyszedł znowu na prowadzenie…


Nie inaczej było tym razem, grupa fanów motoryzacji spotkała się na jednej z opuszczonych ulic Łodzi, by sprawdzić, co które auto ma pod maską i co przez ostatni tydzień udało się zmodyfikować – poprawić…
Każde auto wypucowane, ociekające błyskiem i zadziornym charakterem…

Przygotowania do pierwszego startu i…. na prostej pojawia się sportowy wózek nr 1 i 2 – oba na pierwszy rzut oka niepozorne, lecz większość z osób tam przebywających wiedziała, że te auta nie mają 100.. ba nawet 200 koni tylko więcej…

Lecz ku z dziwieniu wielu osób, podjechał również i trzeci samochód.. niepozorny nowy Passat B6 z przyciemnionymi szybami i dwójką osób na pokładzie… dlaczego zdziwienie.. na pierwszy słuch każdy zorientował się, że to diesel – szybka kalkulacja hmm ten model fabrycznie nie mógł mieć więcej jak 170 KM i raczej nie wyglądał by miał więcej, po drugie to auto wszyscy widzieli pierwszy raz..
Wiadomo rywala nie można lekceważyć, ustawienie do startu, kilka sekund i poszli…..
Japońskie wózki od samego początku mocno zdystansowały Passata wyprzedzając go o całą długość, nie inaczej było po kilku następnych sekundach, lecz Passat ten miał coś w zanadrzu… [nota bene nie był to podtlenek azotu] gdy prosta już się kończyła na dachu Passata pojawił się niebieski kogut, a na tylnej szybie podświetlana na czerwono tablica ledowa z napisem POLICJA..
Wielkie zaskoczenie… tym bardziej, że mieli powody, całe zdarzenie zostało zarejestrowane na wideorejestratorze.
Finał akcji?
500 PLN dla każdego z kierowców za prędkość i 100 PLN za niezapięte pasy…
Kto wygrał? Passat…………..27 komentarzy

 1. Anonymous

  Na dolnym slasku widziałem raz jak chlopacy sie na takich wyscigach wyglupiali. Skonczylo sie na tym, ze jednemy auto przejechalo po nogach. Wszystkie kosci zmiazdzone. A tepe laski co tam były, tylko sie smialy i robily fotki telefonami..

  Odpowiedz
 2. Anonymous

  No dobra nie lubię drogówki ale wielkie dzięki dla panów co mi z 1000zł i 16pkt zeszli do 50zł nie będę wymieniać miasta by nikt nie miał problemów;)

  Pozdrawia,
  Czarne e46 ;)

  Odpowiedz
 3. Anonymous

  Do osoby która pyta gdzie się mogą legalnie pościgać. Cóż, wybudować sobie tor albo znaleźć inwestora który zechce coś takiego zbudować i płacić za możliwość pościgania się. Ulica nie jest od tego.

  Odpowiedz
 4. Blogomotive

  Policja w amerykańskim stylu. Szkoda chłopaków, ale dostać mandat w taki sposób do w sumie fajna akcja – jest co na dzielnicy opowiadać. A i wnukom będzie można historyjkę sprzedać ;)

  Odpowiedz
 5. Anonymous

  czy pederasci z psiarni mieli homologowane przyciemnione szyby czy tak jak wszędzie, ponad prawem?

  Odpowiedz
 6. Anonymous

  W końcu Tusk z Pawlakiem zadłużyli nas na 200 mld złotych (~60 miliardów dolarów) – to i Kulczyk sprzedał trochę Passatów…

  Społeczeństwo zapłaci… kiedy po wyborach okaże się, że długi są jeszcze większe, a spłacać nie ma z czego.

  Odpowiedz
 7. Anonymous

  bandyci drogowi, dobrze ze zjawila sie policja. zeby tak wszystkich debili wylapac i zabrac prawo jazdy.

  Odpowiedz
 8. Anonymous

  Nie wiem jak u was ale u nas w Rzeszowie takie rzeczy dzieją nocą, gdzie ruch jest praktycznie zerowy. Często ktoś stoi na początku i na końcu ćwiartki z CB i daje info o nadjeżdżających autach/radiowozach co automatycznie pozwala na maksimum bezpieczeństwa.

  Odpowiedz
 9. Anonymous

  W Kielcach jest taki tor jakby ktoś chciał. Polecam! Byłem i lepszego nie widziałem jeszcze. Dokładnie jest na samym wlocie do Kielc, jadąc od Łodzi po prawej stronie.

  Odpowiedz

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.