Nowe Passaty CC, Vectry OPC, Megany RS to tylko część taboru jakim dysponuje nasza ułańska służba policyjna, gdzie moc idzie w parze z cywilnym wyglądem – najlepszym przykładem, może tu być najnowszy nabytek Alfa Romeo ze stalowymi felgami – które to były wymogiem przetargu!


Jednak rozwój naszych służb i oddziałów pościgowych idzie dalej,z  tej okazji dystrybutor firmy INCA, uzbroił swój pojazd tak by przypodobać się władzom, oraz móc liczyć na względy przy ogłaszaniu przetargu.

Tylko ciągle zastanawia mnie cel, użytkowania takiego pojazdu, idealnie pasuje mi jako wózek golfowy – identyczny jak w „Akademii Policyjnej”, ale w Polsce oprócz Rajszewa i Woli Błędowej, raczej trudno będzie znaleźć inne pole golfowe.
Ale chwila chwila, przypomniało mi się jak jakiś czas temu widziałem podobny pojazd w jednostce policyjnej na Starym Mieście w Warszawie, tylko jakie on mógł tam spełniać zadanie?
Wóz interwencyjno-pościgowy – pieszych?!
Nie wiem i wiedzieć nie chcę, tym bardziej nie będę wspominać o cenie, gdyż kryzys i zadłużenie naszego kraju nie pozwala mi na takie zachowanie.
Baw się policjo baw !

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie będzie publikowany.