Wszystko na tym świecie jest możliwe, wielokrotnie już się o tym przekonałem, tak samo jest w świecie reklamy i współpracy, począwszy od zwykłej reklamy typu baner, a skończywszy na spektakularnych akcjach, których kilka mam już za sobą….

 

Do największych na pewno mogę zaliczyć akcję charytatywną Misja Laponia polegającą na zimowej wyprawie samochodem z Łodzi do Laponii do Mikołaja! Śledziły ją media ogólnopolskie : TVN, TVP INFO, onet.pl, gazeta.pl, czy chociażby radio Łódź i ESKA a partnerem technicznym została Skoda. Dzięki tej akcji udało się uzbierać niezwykle dużo pieniędzy, jak i prezentów rzeczowych – radość Dzieci z domu dziecka bezcenna!

 

W kwestiach związanych stricte „z czterema kołami” jestem stałym ekspertem w programie motoryzacyjnym Radia Łódź „Wrzucamy piąty bieg”, jak również moje wypowiedzi pojawiały się chociażby w dodatku motoryzacyjnym Gazety Wyborczej czy Rzeczpospolitej.

 

Czasem moje pomysły wykraczają szeroko poza przyjęte kanony i jeśli postawię sobie jakiś szalony cel zawsze go spełnię. Wiele osób nie wierzyło, że uda mi się wjechać rasowym Audi RS5 Cabriolet na największe lodowisko w Łodzi – 05.06.2013 – moje marzenie się spełniło.

 

Jestem również autorem książki „Poradnik Motoryzacyjny” Warszawa 2010, dostępny m.in w sieci sklepów Empik.

 

Na stronie moto-opinie.COM dominują testy i niebanalne oceny związane z codziennymi wydarzeniami motoryzacyjnymi, które cieszą się dużym powodzeniem i sympatią czytelników, a jako przypieczętowanie sukcesu dodam, że to wszystko w niecałe 24 miesiące! Kluczem do sukcesu jest niezwykle duża wyobraźnia połączona z wiedzą jak i uporem w działaniu – bez których wiele pomysłów nie doszło by do skutku.

 

Pomysł? Akcja? Reklama? Złożony projekt? Baner? Finezja?

*statystyki na życzenie

 

więcej informacji : waldek@moto-opinie.com